Prawnik Łódź Dąbrowa, Górna - kancelaria prawna Monika Kitscha-Kwasiborska

Adwokacka kancelaria prawna: Łódź

Jestem absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego i prowadzę własną kancelarię prawną na terenie miasta Łódź. Pracę magisterską złożyłam i obroniłam w Katedrze Międzynarodowego Prawa Karnego. Bezpośrednio po studiach rozpoczęłam pracę w jednym z łódzkich Sądów Rejonowych na stanowisku asystenta sędziego. Ten ponad trzyletni okres pozwolił mi nabyć umiejętność właściwego wykorzystywania w praktyce wiedzy teoretycznej zarówno w dziedzinie prawa karnego, jak i cywilnego. W trakcie odbywania aplikacji adwokackiej pod patronatem adwokata Wawrzyńca Chróścielewskiego poszerzyłam swoją wiedzę prawną i umiejętności, poznając specyfikę wykonywania zawodu adwokata. Wieloletnie doświadczenie zawodowe zaowocowało założeniem własnej kancelarii prawno-adwokackiej w Łodzi, dzięki której prowadzę jako prawnik stałą obsługę klientów indywidualnych, podmiotów gospodarczych oraz jednostek organizacyjnych.

Jako doświadczony prawnik swoją ofertę poprzez prowadzoną kancelarię adwokacką, kieruję przede wszystkim do osób zainteresowanych usługami w zakresie prawa karnego oraz rodzinnego i opiekuńczego.
Jestem komunikatywna, ambitna i rzetelna. Powierzone mi zadania wykonuję z najwyższą starannością i zaangażowaniem oraz z zachowaniem standardów rzetelnego prawnika. Moja kancelaria prawna, działająca na terenie miasta Łódź zapewnia każdemu klientowi profesjonalny poziom usług bez względu na charakter sprawy. Jako prawnik z Łodzi dokładam wszelkich starań, aby czuł on, że jest pod dobrą opieką prawną.

Kancelaria prawna: Łódż, Dąbrowa, prawnik

Prowadzona przeze mnie łódzka kancelaria adwokacka zajmuje się prawem gospodarczym, rodzinnym, karnym, a także konsumenckim. Jako prawnik z Łodzi, zajmuję się również prowadzeniem sporów przed sądami gospodarczymi, cywilnymi oraz prawa pracy. Znaczącym i polecanym obszarem zagadnień, którymi fachowo zajmuje się moja kancelaria prawna są również sprawy rozwodowe, spadkowe oraz dotyczące darowizn.
Zapraszam do zapoznania się z informacjami o mojej kancelarii adwokackiej prowadzonej w Łodzi i do skorzystania z usług prawnika. Jako łódzki prawnik, z powodzeniem prowadzę sprawy zarówno jako obrońca, jak i pełnomocnik osób pokrzywdzonych. Do kontaktu z kompetentnym prawnikiem w mojej osobie zachęcam nie tylko osoby z terenu miasta Łódź, lecz także z okolic tej aglomeracji lub innych miast.

Adwokacka kancelaria prawna Łódź – szeroka oferta usług prawnych dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Kompetentna wiedza w wielu dziedzinach prawa, którą posiadam jako prawnik, może pomóc w różnych sytuacjach życiowych czy zawodowych. Kancelaria prawna z miasta Łódź – poza poradą prawną – sporządza pisma i opinie. Oprócz tego mojej kancelarii adwokackiej można powierzyć zastępstwo procesowe i prowadzenie spraw sądowych we wszystkich instancjach. Działanie łódzkiej kancelarii zawsze opiera się na obowiązujących przepisach prawnych oraz szczegółowej analizie każdego problemu, z którym przychodzi klient.